Be Quick Zutphen logoAfgelopen dinsdag speelde Be Quick onder 23 zijn eerste wedstrijd in Warnsveld tegen de Warnsveldse Boys onder 23. Ons elftal bestond uit spelers van de O17, de O19, het 2 de(zat. en zon.) en het 1 ste elftal en de begeleiding werd verzorgd door Mustafa Jalal (trainer) en Coen van Kalkar (leider). Op het kunstgrasveld legde Be Quick, gelet op het feit dat men voor het eerst met elkaar speelde,  een prima pot voetbal op de mat. In een hele sportieve en gelijk opgaande wedstrijd behaalde onze O23 een 2-0 overwinning door schitterende goals van Sinan (vrije trap) en Dani (individuele actie). Opvallend was de goede instelling en de beleving van ons elftal.  De scheidsrechter floot foutloos, dat mag ook wel eens worden vermeld.
Al met al prima avond en op naar de volgende wedstrijd.  Tevens de Boys bedankt voor de uitnodiging en de gastvrijheid.  

Contact

Sportcomplex "Zuidveen"
Laan naar Eme 97
7204 LZ ZUTPHEN

Postbus 617
7200 AP Zutphen

T: 0575 - 52 68 81
E:

Netwerk

Website

Sitemap
Webteam